O Nas

:: Strona Główna : O Nas

NASZ PRIORYTET:

Zapewnienie mobilności naszym klientom (indywidualnym, przedsiębiorstwom i spółkom) poprzez dostarczenie im najlepszych i najbardziej kompletnych rozwiązań z zakresu zarządzania ogumieniem do wszystkich pojazdów (osobowych, jednośladów, dostawczych, ciężarowych, maszyn do robót drogowych, transportu wewnętrznego, maszyn rolniczych)

Firma została założona w lutym 2003 roku. W 2010 dołączyliśmy do sieci Euromaster – wiodącej na rynku europejskim sieci warsztatów szybkiej obsługi wyspecjalizowanej w kompleksowym serwisie opon oraz lekkiej mechanice.


Nasz Zespół:

  • doświadczeni, certyfikowani Handlowcy
  • odpowiednio przeszkoleni z wieloletnią praktyką Mechanicy
  • kompetentny, rzetelny Dział Obsługi Klienta
  • punktualny Dział Logistyki i Transportu


Przykładamy największą wagę do jakości świadczonych usług. Nadrzędnym celem firmy FHU Majoch jest budowanie zaufania i współpracy w perspektywie długofalowej, dostarczenie naszym Partnerom maksymalnych korzyści i indywidualnego podejścia. Zasięgiem działania obejmujemy teren województwa małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego, kieleckiego. Naszymi Klientami są zarówno mikroprzedsiębiorstwa jak i największe firmy z południa Polski. Od kliku lat niezależna firma audytorska SGS przyznaje naszej firmie Certyfikat Zgodności ERM, który potwierdza dostosowanie metod i standardów pracy do rygorystycznych procedur wyznaczanych przez sieć Euromaster.EUROMASTER to europejska, wiodąca sieć warsztatów szybkiej obsługi wyspecjalizowana w kompleksowym serwisie opon oraz tzw. lekkiej mechanice. Firma posiada ponad 2000 własnych i franczyzowych serwisów w 17 krajach Europy. EUROMASTER wchodzi w skład Grupy Michelin, światowego lidera w dziedzinie ogumienia do wszelkich pojazdów mechanicznych.
Od 2008 roku koncept EUROMASTER rozwijany jest w Polsce. Naszym partnerom proponujemy profesjonalne wsparcie w zakresie organizacji i rozwoju firmy, oparte na korzystnych warunkach współpracy. 

PAXEXPERT - ubezpieczenia

Kompleksowe rozwiązania
ubezpieczeniowe dla Twojej firmy

Kompetentne doradztwo oraz pełna odpowiedzialność

2017 MAJOCH.pl All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: iPolska.com.pl

MAJOCH - serwis ogumienia i pojazdów